0086 15243605894

[email protected]

EN
Tüm Kategoriler

Haberler

Ana Sayfa > Haberler

Haberler

İletişim

E-posta: [email protected]

Telefon: +0086 731 85240616

Ekleyin: Oda 2702, Bina #2, Zhongyijiujun, No.29, Güney Junxing Yolu, Yuelu Bölgesi, Changsha, Hunan, Çin.

 • Paslanmaz Çelik Boruların Geliştirilmesi
  Nisan 28

  Her iki ucu açık, kesiti oyuk olan ve uzunluğu bölümün çevresinden büyük olan herhangi bir çelik malzemeye çelik boru denilebilir. Uzunluk, bölümün çevresinden daha küçük olduğunda, boru parçası veya boru bağlantı parçası olarak adlandırılabilir. Hepsi boru ürünleri kategorisine aittir.

 • Paslanmaz Çelik Boruların Uygulama Beklentileri
  Nisan 28

  Paslanmaz çelik boru ekonomik bir kesit çeliğidir. Demir çelik sektöründe önemli bir üründür. Yaşayan dekorasyon ve endüstride yaygın olarak kullanılabilir. Ortak malzemeler 201 ve 304'tür.

 • 304 Paslanmaz Çelik Pasın Nedenleri
  Nisan 28

  Tuz, ter, deniz suyu, deniz meltemi, toprak vb. gibi klorür iyonları yaygın olarak bulunur. Klorür iyonlarının bulunduğu ortamda paslanmaz çelik hızla korozyona uğrar ve hatta sıradan düşük karbonlu çeliği aşar. Klorür iyonları, alaşım elementlerinde Fe ile bir kompleks oluşturur, bu da Fe'nin pozitif potansiyelini azaltır ve daha sonra elektronları uzaklaştırmak için oksidan tarafından oksitlenir.

 • Paslanmaz Çelik Boruların Özellikleri
  Nisan 28

  Yüzey direnci 1000 trilyondan azdır; aşınma direnci koruması; gerilebilir; mükemmel kimyasal direnç; iyi alkali metal ve asit direnci; güçlü tokluk; alev geciktirici.